Regulamin - Lolek Hostel Lublin

REGULAMIN HOSTELU LoLek

Każdy gość hostelu zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem. Korzystanie z usług hostelu jest jednoczesną akceptacją niniejszego regulaminu.

Personel hostelu dokłada wszelkich starań by usługi noclegowe świadczone w obiekcie były na wysokim poziomie. Jednakże zwraca się uwagę Gości by mieli na uwadze iż korzystają z usług hostelu, który w założeniu odbiega od standardu usług noclegowych świadczonych w obiektach hotelarskich. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do recepcji, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.

 1. Pokoje wynajmuje się po przedłużeniu ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
 2. Osobom pod wpływem alkoholu miejsc noclegowych nie wynajmujemy.
 3. Płatność za wynajęcie pokoju/miejsca noclegowego regulowana z góry jest podczas zameldowania

 

DOBA HOSTELOWA

 1. Doba hostelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 11:00 dnia następnego. Do godziny 11:00 pokój winien być zwolniony a klucz zwrócony do recepcji hostelu. Nie wymeldowanie się do godziny 11:00 może skutkować naliczeniem opłaty za kolejna rozpoczęta dobę
 2. Istnieje możliwość pozostawienia bagażu w recepcji hostelowej po zakończeniu doby lub przed rozpoczęciem. Odbiór bagażu musi nastąpić w ten sam dzień.

 

CISZA NOCNA

 1. Cisza nocna obowiązuje od 22:00 do 08:00 .W godzinach ciszy nocnej osoby korzystające z usług hostelu mają obowiązek tak się zachowywać, by nie zakłócać spokoju innych gości oraz mieszkańców sąsiednich mieszkań. Podczas trwania ciszy nocnej zabrania się przebywania w salonie hostelowym, który sąsiaduje bezpośrednio z pokojami, jeśli Goście chcą spędzić wspólny czas w czasie trwania ciszy nocnej, służy w tym celu kuchnia hostelowa.
 2. Hostel może odmówić dalszego pobytu osobie/osobom która/które naruszą te zasadę, nawet w trakcie trwania doby hostelowej opłaconej przez Gościa , kwota za pobyt wówczas nie podlega zwrotowi.
 3. W pokojach hostelowych nie ma możliwości przyjmowania osób odwiedzających Gości bez wcześniejszego uzgodnienia tego z recepcjonistą. Jeśli recepcjonista wyrazi zgodę na odwiedziny osób nie zameldowanych w hostelu, osoby te powinny opuścić hostel do godziny 22:00.
 4. W pokoju wieloosobowym wynajmowane są miejsca, dlatego Goście muszą liczyć się z możliwością dzielenia pokoju z innymi, nieznanymi im osobami. Pokój jest koedukacyjny. Zameldowanie w pokoju wieloosobowym możliwe jest do godziny 24:00
 5. Przed każdorazowym opuszczeniem pokoju prosimy o wyłączenie świateł oraz zamknięcie pokoju na klucz. Prosimy także o gaszenie świateł w łazience.
 6. Za kosztowności, pieniądze, rzeczy cenne dla Gości pozostawione w pokoju i na terenie hostelu , hostel LoLek nie ponosi odpowiedzialności.

 

PARKING HOSTELOWY

 1. Hostel LoLek nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu pozostawionego na parkingu hostelowym. Samochód Gościa może pozostawać na parkingu hostelowym w godzinach zameldowania. Istnieje możliwość pozostawienia samochodu dłużej z recepcjonistą. Parking jest nie strzeżony.
 2. Gość ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów i wyposażenia, powstałe z Jego winy. Gość powinien zawiadomić recepcje hostelu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 3. Hostel LoLek zastrzega sobie prawo do sprawdzenia pokoju Gościa przed Jego wymeldowaniem.
 4. Obsługa hostelowa może wejść do pokoju wynajmowanego przez Gościa w celu posprzątania i sprawdzenia stanu czystości oraz czy Goście stosują się do regulaminu.
 5. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe zabronione jest używania w pokojach grzałek, i innych podobnych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia pokoju. Żelazko zaś zaleca się stosować ze szczególnym zachowaniem ostrożności.
 6. Uprasza się o zachowanie porządku i czystości w pokojach oraz we wspólnych pomieszczeniach.
 7. Pomieszczenia hostelu sprzątamy raz dziennie w godzinach pomiędzy 11:00 a 14:00
 8. Przy dłuższych pobytach pościel wymieniana jest po 7 dniach
 9. W całym hostelu obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Zabrania się palenia także w oknach pomieszczeń. Gość palący na terenie hostelu wyraża zgodę na pokrycie kosztów dearomatyzacji w wysokości 500 pln. Palenie dozwolone jest tylko na terenie parkingu kamienicy (wyjście przez białe drzwi)
 10. Hostel nie kwateruje grup na wieczory kawalerskie i panieńskie

 

Hostel może wykwaterować w trakcie trwającego pobytu , Gościa, którego zachowanie naruszyło niniejszy regulamin lub w inny sposób naruszyło reguły współżycia społecznego.

Hotel Lolek może też wykwaterować Gościa, który jest agresywny i jest pod znaczącym wpływem alkoholu.

Należność za pobyt nie podlega wówczas zwrotowi.

Lolek Hostel

Menu

Facebook