Lolek Hostel Lublin - Tanie noclegi Lublin - O nas

Kamienica, w której zlokalizowany jest hostel LOLEK ma przeszło 140 lat historii za sobą. Pierwsza wzmianka o niej pochodzi z roku 1876 w którym to roku Karol Rejer kupił ją od lubelskiej ”Kasy Ekonomicznej” za 4187 rubli srebrnych. Przez kolejne lata kamienica zmieniała właścicieli przechodząc z rąk do rąk. Zamieszkiwał ją min. znany lubelski architekt Władysław Sienicki.

My także postanowiliśmy dołożyć kolejną kartkę w historii tej kamienicy otwierając w niej hostel a Wam oferując  tanie noclegi w przyjemnej atmosferze i miłym klimacie. Dlatego  zapraszamy do korzystania z usług hostelu  LOLEK, który oferuje pokoje 1,2,3,4 i 8 osobowe.
Łącznie 34 miejsca noclegowe ze wszelkimi udogodnieniami aby klienci hostelu czuli się komfortowo.

Pokoje hostelowe znajdują się na pierwszym piętrze kamienicy, na dole zaś mieści się recepcja i duża w pełni wyposażona kuchnia: lodówka, mikrofala, kuchenka gazowa, toster, kubki, talerze, sztućce.
Dla Gości dostępna jest bezpłatna kawa oraz herbata.

Parking publiczny jest dostępny przy sąsiednich ulicach (rezerwacja nie jest możliwa) i mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Parking prywatny jest dostępny na miejscu (konieczna jest rezerwacja) w cenie 10 PLN za dzień.

Naprzeciwko hostelu zlokalizowany jest mały sklep spożywczy gdzie można nabyć wszelkie produkty aby przygotować sobie posiłek w hostelowej kuchni.
Jeśli Goście preferują zorganizowane śniadanie wystarczy zapytać personel a na pewno poleci miejsce gdzie można zjeść tanie i smaczne śniadanie już od godziny 8:00 rano.

Istnieje możliwość zorganizowania śniadania dla grupy od min. 10 osób w pobliskiej restauracji.

 

Lolek Hostel

Menu

Facebook