Lolek Hostel Lublin - Tanie noclegi Lublin - Kontakt

LOLEK Hostel
ul. Bernardyńska 9
20-109 Lublin

tel: 505 912 558
e-mail: lolekhostel@gmail.com

Jak do nas dojechać
UWAGA Korzystając ze środków komunikacji miejskiej należy pamiętać o kupnie biletów. Można kupić w kiosku, biletomacie w autobusie lub u kierowcy(drożej)
Bilet normalny 30 minutowy: 2.80 pln
Bilet ulgowy 30 minutowy: 1.40 pln
Ceny biletów mogą ulegać zmianom

Taksówka z Dworca PKP lub PKS do LoLek hostel to koszt około 15 pln

Jak do nas trafić z dworca PKP
Autobus numer 13
Przystanek skąd odjeżdża autobus nr. 13 znajduje się obok Dworca PKP, nazwa przystanku – 3426 – Dworzec Gł. PKP 06
Wysiąść można na  przystanku – 2232 – Zamojska 02
Po wyjściu z autobusu należy kierować się w górę, przejść na druga stronę ulicy, obok Browarów Perła iść cały czas prosto. Hostel znajduje się kilkanaście metrów za Browarem, po tej samej stronie ulicy.

LUB – bardziej preferowany, na przystanku 1041 – Plac Wolności 01.
Po wyjściu z autobusy należy  cofnąć się, przejść na drugą stronę ulicy i iść cały czas prosto w dół kilkanaście metrów.

Jak do nas dojechać/dojść z dworca PKS (AL. Tysiąclecia)

 1. Autobus nr. 6 lub 39
  Nazwa przystanku wsiadania 1904 – Dworzec Gł. PKS 04 (obok ronda, po tej samej stronie co Dworzec)
  Nazwa przystanku przy wysiadaniuAutobus nr 6 – przystanek 1034 – Brama Krakowska 04 – po wyjściu z autobusu należy się cofnąć, po lewej stronie wejść w ulice Kozią następnie „ odbić” w lewo i iść w dół cały czas prosto kilkanaście metrów.
  W porze dziennej można przejść ulicą Żmigród – po wyjściu z autobusu pójść w dół i będzie to pierwsza ulica w prawo. Po przejściu ulicy Żmigród wychodzi się wprost na hostel.
  LUB
  przystanek 2231 – Zamojska 01. Po wyjściu z autobusu należy się cofnąć, przejść na druga stronę ulicy, obok Browarów Perła iść cały czas prosto. Hostel znajduje się kilkanaście metrów za Browarem, po tej samej stronie.Autobus nr. 39 – przystanek 1041 – Plac Wolności 01. Po wyjściu z autobusy należy się cofnąć, przejść na drugą stronę ulicy i iść cały czas prosto w dół kilkanaście metrów.
 2. Można przejść pieszo, pod warunkiem że nie ma się ciężkich bagaży, ponieważ droga prowadzi przez Stare Miasto i Plac Zamkowy gdzie jest dużo nierówności (bruk). Droga zajmie około 15 minut. Należy kierować się na Plac Zamkowy następnie schodami w górę na Stare Miasto przechodzimy przez Bramę Krakowska, przechodzimy przez przejście, kierujemy się w ulice Kozią po czym „odbijamy” w lewo idąc w dół kilkanaście metrów.